Bucaspor 1928 - Gaziemir Gençlikspor Maçı 0-4 Sona Erdi

Türkiye Kupası kapsamında oynanan Bucaspor 1928 - Gaziemir Gençlikspor karşılaşması tamamlandı. Gaziemir Gençlikspor skoru çevirerek 0-4 galip geldi. Maç sonucu: Bucaspor 1928 0-4 Gaziemir Gençlikspor.

Bucaspor 1928 - Gaziemir Gençlikspor Maçı 0-4 Sona Erdi
Bucaspor 1928 - Gaziemir Gençlikspor Maçı 0-4 Sona Erdi

Türkiye Kupası kapsamında oynanan Bucaspor 1928 ile Gaziemir Gençlikspor karşılaşması tamamlandı.

Maç bilgisi: Stadyum: Buca Stadyumu | Hakem: Halil Ulaş Aydemir | Maç saati: 16-09-2026 17:00.

Maç sonucu: Bucaspor 1928 0-4 Gaziemir Gençlikspor (devre arası: 0-0).

Gaziemir Gençlikspor skoru çevirerek 0-4 galip geldi.

Grup puan durumu: Bucaspor 1928 0 puan (3.); Gaziemir Gençlikspor 3 puan (1.).

Kısa analiz

  • Gaziemir Gençlikspor maçta topa daha çok sahip oldu (yüzde 61 - yüzde 39).

Bu sonucun ardından grup puan durumu güncellendi. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edecektir.

Bucaspor 1928 - Gaziemir Gençlikspor karşılaşmasının canlı skor, dakika dakika, istatistik ve puan durumu gibi tüm detayları Skorjet.net maç merkezinde de yayınlanmaktadır.

Aynı maçın canlı skoru, dakika dakika anlatımı ve istatistikleri Enson Dakika canlı skor sayfasında da yayınlanmaktadır.

Türkiye Kupası · Buca Stadyumu · 16 Eylül 2026 - 17:00
Bucaspor 1928
Bucaspor 1928
MAÇ BİTTİ
0 - 4
Gaziemir Gençlikspor
Gaziemir Gençlikspor

Türkiye Kupası Bucaspor 1928 - Gaziemir Gençlikspor Maçı Detaylar

Bucaspor 1928 - Gaziemir Gençlikspor mücadelesi Buca Stadyumu stadında, 0-4 tamamlandı. Maçı hakem Halil Ulaş Aydemir yönetti. Goller, kartlar ve istatistikler aşağıdaki sekmelerde.

Ana HakemHalil Ulaş Aydemir
StadyumBuca Stadyumu
Kapasite15.000
Turnuva / LigTürkiye Kupası
Maç Tarihi16 Eylül 2026 - 17:00
İlk Yarı Skoru0-0
Maç Skoru0-4

Bucaspor 1928 - Gaziemir Gençlikspor Maçı Dakika Dakika Olaylar ve Özet

88'
Gol — G. Bozca
63'
Gol — Mustafa Caliskan
55'
Gol — Miraç Furkan Türközü
13'
Gol — Mustafa Caliskan

Bucaspor 1928 - Gaziemir Gençlikspor Maçı İstatistikleri

2Korner4
1İsabetsiz Şut6
55Atak84
28Tehlikeli Atak59
39Topa Sahip Olma %61
88Ball Safe92
3Ofsayt4
0Goals4
8Goal Attempts15
20Free Kicks11
8Faul12
5Kurtarış7
0Bloklanan Şut2
2Substitutions5
23Taç21
1Yellowcards3
7İsabetli Şut9
2Injuries0

Bucaspor 1928 - Gaziemir Gençlikspor Maçı Kadro ve Dizilişler

Bucaspor 1928

Kadro bilgisi henüz yüklenmedi.

Gaziemir Gençlikspor

Kadro bilgisi henüz yüklenmedi.

Türkiye Kupası Puan Durumu

#TakımOGBMAYAvP
1Orduspor 19672200141136
2Yeni Mersin İdman Yurdu AŞ22008176
3İçelspor22008176
4Kars 3622006066
5Beykoz Anadolu32016246
6Eskişehir Anadolu SF22005236
7Galata21104314
8Yeni Amasyaspor210110283
9Bitlis Özgüzelderespor11006063
10Hakkari Zapspor11006153
11Etimesgut Belediyespor11005143
12İstanbul Sinopspor11005143
13Kartal Bulvarspor21017433
14Eskişehirspor11004133
15Balıkesirspor11003033
16Gaziemir Gençlikspor21014223
17Somaspor11004223
18Bayburtspor21013123
19Karşıyaka11003123
20Kırşehir Belediyespor21013123
21Pazarspor11003123
22Yeşilyurt Belediyespor11003123
23Adana Adaletgücü11002023
24Ağrı 197011002023
25Fethiyespor11002023
26Gemlik Sümerbey11002023
27Gölcükspor11002023
28Sakaryaspor11002023
29Talasgücü Belediyespor11002023
30Yıldırım Belediyesispor11002023
31Söke 197021015413
32Gelecek Siirt 5621014313
33Arıt Kayadibispor21013213
34Silivrispor11003213
35Ayvalıkgücü Belediyespor11002113
36Karaköprü Belediyespor11002113
37Düzcespor11001013
38Karabük İdman Yurdu11001013
39Kırklarelispor11001013
40Mazıdağı Fosfatspor11001013
41Serik Belediyespor11001013
42Kahta 02 Spor21012203
43Kepezspor210156-13
44Tokat Bld Plevnespor210145-13
451923 Afyonkarahisar SK210134-13
46Karacabey Birlikspor10102201
47Karaman Belediyespor100123-10
48Hatayspor100112-10
49Yalova Yeşilovaspor100112-10
50Ürgüpspor100112-10
51Denizli İY Güreller100101-10
52Fatsa Belediyespor100101-10
53Osmanelispor100101-10
54Zonguldak Kömürspor100101-10
55Alanya 1221 FK100124-20
56Altay100124-20
57Erbaaspor100113-20
58İnkılapspor100113-20
59Adanaspor100102-20
60Kilis Birlikgücüspor100102-20
61Niğde Belediyesispor100102-20
62Utaş Uşakspor100102-20
63Yozgat Bld Bozokspor100102-20
64Akşehirspor100114-30
65Karadeniz Ereğli BSK100114-30
66Bigaspor100103-30
67Borçka Spor100103-30
68Dersimspor100103-30
69Keşapspor100103-30
70Leventspor100103-30
71SinopSpor100103-30
72Türk Metal Kırıkkale100103-30
73Büyükcekmece Gücü FK100115-40
74Uzunköprüspor100115-40
75Bucaspor 1928100104-40
76Adana Demirspor100116-50
77Gölespor100105-50
78Osmaniyespor200206-60
79Silifke Belediyespor100106-60
80Bucak Belediyesi Oguzhanspor2002210-80
81Torul Belediye Gençlik1001010-100
82Çankırıgücü1001010-100

Bucaspor 1928 - Gaziemir Gençlikspor Maçı Canlı Anlatım

78'

Korner.

76'

Korner.

64'

Gol! Mustafa Caliskan skoru 0-3 yaptı.

55'

Gol! Mirac Furkan Turkozu skoru 0-2 yaptı.

42'

Korner.

30'

Korner.

30'

Korner.

22'

Korner.

14'

Gol! Mustafa Caliskan skoru 0-1 yaptı.

0'

Maç 0-4 sona erdi.