MAÇ BAŞLADI | Sabah - Borussia Dortmund

Şampiyonlar Ligi karşılaşması başladı: Sabah - Borussia Dortmund. Canlı skor, kadro ve dakika dakika anlatım...

MAÇ BAŞLADI | Sabah - Borussia Dortmund
MAÇ BAŞLADI | Sabah - Borussia Dortmund

Şampiyonlar Ligi maçı başladı: Sabah - Borussia Dortmund. Canlı skor ve dakika dakika gelişmeler takip ediliyor.

Sabah - Borussia Dortmund karşılaşmasının canlı skor, dakika dakika, istatistik ve puan durumu gibi tüm detayları Skorjet.net maç merkezinde de yayınlanmaktadır.

Aynı maçın canlı skoru, dakika dakika anlatımı ve istatistikleri Enson Dakika canlı skor sayfasında da yayınlanmaktadır.

Şampiyonlar Ligi · Bank Respublika Arena · 20 Ekim 2026 - 21:04
Sabah
Sabah
61'
1 - 2
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund
Aiden McCarthy 39' (1-1)
Serhou Guirassy 10' (0-1)
Serhou Guirassy 53' (1-2)

Şampiyonlar Ligi Sabah - Borussia Dortmund Maçı Detaylar

Sabah 1-2 Borussia Dortmund — Şampiyonlar Ligi karşılaşması canlı. Skor, olaylar ve anlatım anlık güncellenir.

Ana HakemJavier Alberola Rojas
StadyumBank Respublika Arena
Kapasite13.000
Turnuva / LigŞampiyonlar Ligi
Maç Tarihi20 Ekim 2026 - 21:04
İlk Yarı Skoru0-0
Maç Skoru1-2

Sabah - Borussia Dortmund Maçı Dakika Dakika Olaylar ve Özet

Sarı Kart — Aiden McCarthy
57'
53'
Gol — Serhou Guirassy
Sarı Kart — Ivan Lepinjica
49'
Gol — Aiden McCarthy
39'
Sarı Kart — Steve Solvet
22'
10'
Gol — Serhou Guirassy

Sabah - Borussia Dortmund Maçı İstatistikleri

3Korner7
3İsabetsiz Şut9
8Şut16
59Atak68
29Tehlikeli Atak42
42Topa Sahip Olma %58
26Ball Safe21
4Ceza Sahası İçi Şut11
3Ceza Sahası Dışı Şut5
5Ofsayt2
1Goals2
9Goal Kicks3
1Goal Attempts9
5Free Kicks6
6Faul5
5Kurtarış2
1Bloklanan Şut0
9Taç9
34Uzun Pas28
5Hava Topu10
4Top Kapma9
1Assists1
262Pas355
206Successful Passes299
79Pas İsabeti %84
3Yellowcards0
4İsabetli Şut7
6Total Crosses17
2Accurate Crosses5
5Interceptions10
18İkili Mücadele27
10Dribble Attempts2
4Successful Dribbles2
5Kilit Pas11
1Büyük Fırsat3
0Big Chances Missed1
40Dribling %100
15Successful Long Passes15
44Successful Long Passes Percentage54
3Tackles Won7

Sabah - Borussia Dortmund Maçı Kadro ve Dizilişler

Sabah

Formasyon: 4-2-3-1

İlk 11
  • 3 Steve Solvet
  • 4 Aden McCarthy
  • 7 Umarali Rakhmonaliev
  • 11 Kaheem Parris
  • 13 Ivan Lepinjica
  • 20 Joy-Lance Mickels
  • 21 Veljko Simic
  • 27 Tymoteusz Puchacz
  • 37 Du Queiroz
  • 80 Akim Zedadka
  • 92 Stas Pokatilov

Borussia Dortmund

Formasyon: 3-4-2-1

İlk 11
  • 1 Gregor Kobel
  • 3 Waldemar Anton
  • 5 Ramy Bensebaini
  • 7 Jobe Samuel Patrick Bellingham
  • 14 Maximilian Beier
  • 19 Konstantinos Karetsas
  • 21 Fábio Silva
  • 22 Joane Gadou
  • 24 Daniel Svensson
  • 25 Joey Veerman
  • 40 Samuele Inácio

Şampiyonlar Ligi Puan Durumu

#TakımOGBMAYAvP
1Paris Saint Germain220010376
2Aston Villa22009276
3FC Barcelona22009276
4VfB Stuttgart22006156
5Liverpool22008446
6Sporting CP22005146
7Arsenal22004046
8AEK Athens32016336
9Real Betis22006426
10Real Madrid22006426
11Sabah32017616
12Bodø / Glimt320145-16
13FC Bayern München21108354
14Shakhtar Donetsk21104224
15Viking31117704
16Fenerbahçe311138-54
17Como21016423
18Manchester United21014223
19Villarreal21015413
20Atlético de Madrid21013213
21LASK31028803
22Club Brugge21016603
23Manchester City21014403
24Borussia Dortmund21013303
25Lens210134-13
26RB Leipzig210124-23
27Feyenoord210147-33
28Slovan Bratislava3102310-73
29Roma201145-11
30PSV201112-11
31Celje100112-10
32Olympique Lyonnais100112-10
33Inter200246-20
34Dinamo Zagreb100113-20
35Hapoel Be'er Sheva100125-30
36Porto200225-30
37Slavia Praha200225-30
38Napoli200214-30
39NEC Nijmegen100103-30
40LOSC Lille200226-40
41Celtic100115-40
42Levski Sofia100104-40
43Galatasaray200227-50

Canlı anlatım güncelleniyor…